Слідами Великих Цивілізацій
9 днів
від 17 548 UAH
(535 EUR)

Тут змінювалися цивілізації, зароджувалися і вмирали великі імперії.
Тут зростало християнство.
Тут жили великі філософи, полководці і імператори,
Тут творили історію ...

Ви побуваєте в старовинних та сучасних містах Туреччини, познайомитесь з 5 стародавніми цивілізаціями, побуваєте в Європі та Азії, зайдете більш ніж в 20 унікальних архітектурних споруд, і побачите не менше тисячі стародавніх речей, реліквій, фресок і статуй, загальний вік яких складе не менш 100 тисяч років ...
03.03.2019 - 11.03.2019
9 днів/8 ночей
(можливі інші дати)
Маршрут туру:
Стамбул – Анкара – Каппадокия – Конья – Памуккале – Эфес – Кушадасы - Пергам – Троя - Стамбул
від 535 EUR
У вартість входить: трансфер, проживання, харчування, экскурсійна програма
1 ДЕНЬ. ПОЧАТОК ТУРУ
Прибуття в Стамбул. Трансфер в готель. Вечеря.
2 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЯ СТАМБУЛОМ. АНКАРА.
Сніданок. Оглядова екскурсія по Стамбулу:
  • Блакитна Мечеть (Султан Ахмед) XVII століття - єдина в світі мечеть, яка має шість мінаретів;
  • Палац Топкапи - центр влади Османської імперії XV-XIX століть, палацовий комплекс складається з безлічі павільйонів, кухні, гарему, бібліотеки, скарбниці і т.д., де представлені унікальні вироби з фарфору, золота, срібла і дорогоцінних каменів, безцінна колекція древніх рукописів і реліквій;
  • підземна Базиліка-Резервуар - унікальна споруда для зберігання питної води);
  • Іподром, побудований в 203 році н.е., в давнину по своїй місткості (100 тис. Чол.) не поступався Великому Цирку в Римі.
Переїзд в Анкару (приблизно 450 км). Вечеря.
3 ДЕНЬ. МУЗЕЇ І ФОРТЕЦЯ В АНКАРІ. ОЗЕРО ТУЗ. ТАНЕЦЬ ДЕРВІШІВ В КАППАДОКІЇ
Сніданок. Відвідування музею Ататюрка - місця, де зібрано все, що пов'язане з історією Турецької Республіки: від ексклюзивних автомобілів її засновника Ататюрка, до величезних панорам, які відновлюють події війни Туреччини за незалежність 20-х рр. минулого століття. Відвідування музею Анатолійських цивілізацій, де буде можливість побачити предмети, зроблені людьми сорок тисяч років тому. Прогулянка по стінах фортеці Анкара. Переїзд в Каппадокію (близько 250 км). По дорозі зупинка на березі другого за величиною озера в Туреччині - озера Туз (Солоне озеро), яке славиться своїми фламінго. У Каппадокії можливо відвідування вистави танців дервішів *. Вечеря.
4 ДЕНЬ. КАППАДОКІЙСЬКІ СКЕЛЬНІ УТВОРЕННЯ.
ПРОГУЛЯНКА НА ПОВІТРЯНІЙ КУЛІ
Сніданок. Екскурсія по Каппадокії. Один з найкрасивіших видів на землі - величезне гірське плато, всипане церквами, монастирями і будинками ... видовбаними в скелях. Відвідування долини з унікальними скельними утвореннями, підземного міста Каймакли, монастирського комплексу Гереме з його унікальними фресками у десятках церкв, вирубаних прямо в скелях. Відвідування майстерні кераміки, де на ваших очах будуть створюватися унікальні гончарні вироби (з можливістю зробити сувенір своїми руками). Можливість побачити, як ткутся відомі турецькі килими і "килим-літак" на власні очі. Можлива прогулянка на повітряній кулі *. Вечеря і відпочинок в готелі. За бажанням відвідування вечірньої програми «Турецька ніч» *.
5 ДЕНЬ. МОНАСТИР МЕВЛЯНА В КОНІЇ. ПЕРЕЇЗД В ПАМУККАЛЕ
Сніданок. Переїзд в Конію (близько 220 км), прогулянка по релігійному комплексу Мевляна. Мевляна - старовинний східний монастир, притулок монахів, поетів і філософів, центр суффійской культури. Його заснував сам Мевляна Румі, його роль в поезії Сходу так само, як Т.Шевченко - в українській. Тільки Румі це ще і засновник ордена дервішів - танцюючих ченців. Переїзд в Памуккале (близько 420 км). Вечеря і ночівля в готелі.
6 ДЕНЬ . ТРАВЕРТИНИ ПАМУККАЛЕ. НЕКРОПОЛЬ ХІЕРАПОЛІС. ДРЕВНІЙ ЕФЕС
Сніданок. Переїзд і відвідування античного некрополя Хіераполіс. Величезні склепи, що зберігають прохолоду і сутінок ось вже двадцять століть, вразять вас своїми розмірами. А далі - травертини Памуккале. Прекрасні білі гори, по яких тече гаряча мінеральна вода, з величезною кількістю природних басейнів ... можливо відвідування басейну Клеопатри *. Переїзд в місто Сельчук (близько 190 км) для знайомства з древнім Ефесом - одним із центрів раннього християнства. Відвідування церкви Святого Іоана та Будинку Богородиці (загадані там бажання обов'язково збуваються!), Руїн храму Артеміди, спаленого Геростратом. Переїзд і розміщення в затишному готелі на березі Егейського моря в місті Кушадаси. Вечеря. Можлива самостійна прогулянка по набережній. Ночівля.
7 ДЕНЬ. ПЕРГАМ - АССОС
Сніданок. Переїзд в Пергам (близько 190 км). Відвідування столиці Пергамського царства, від назви якого пішло слово «пергамент». Тут можливо доторкнутися до стін античної бібліотеки, де вперше в світі з'явилася книга в її нинішньому вигляді; потрапити в розкішний храм імператора Траяна; побачити підніжжя вівтаря Зевса і чудовий гірський театр, ряди якого розташовані на крутому схилі гори. Переїзд (близько 140 км) і розміщення в готелі на березі моря в невеликому містечку Ассос, де колись в місцевій гімназії викладав Арістотель. Вечеря і ночівля.
8 ДЕНЬ. ЛЕГЕНДАРНА ТРОЯ. ПРОТОКА ДАРДАНЕЛЛИ. ПОВЕРНЕННЯ У СТАМБУЛ
Сніданок. Екскурсія Ассосом з оглядом античного театру і храму Афіни. Переїзд в легендарну Трою (близько 180 км). Відвідування тієї самої Трої, яку захопили завдяки хитромудрому Одіссею. Можливість побачити поле, по якому Ахілл волочив за своєю колісницею тіло Гектора. Перетин протоки Дарданелли. Переїзд в Стамбул (близько 360 км). Проїзд через Чанаккале. Розміщення в готелі в Стамбулі. Ночівля.
9 ДЕНЬ. ВІЛЬНИЙ ЧАС У СТАМБУЛІ. ВИЛІТ ДОДОМУ
Сніданок. Вільний час в Стамбулі (в залежності від часу вильоту).
Трансфер в аеропорт. Виліт зі Стамбула.
Можливі дати туру:
03.03.2019 - 11.03.2019
17.03.2019 - 25.03.2019
31.03.2019 - 08.04.2019
14.04.2019 - 22.04.2019
21.04.2019 - 29.04.2019
28.04.2019 - 06.05.2019
05.05.2019 - 13.05.2019
12.05.2019 - 20.05.2019
19.05.2019 - 27.05.2019
26.05.2019 - 03.06.2019
09.06.2019 - 17.06.2019

Вартість (місце в DBL): 535 EUR
Доплата за SNGL: 115 EUR
Знижка за 3-го в TRPL Дорослий: -40 EUR
Знижка за 3-го в TRPL Дитина: -100 EUR
ціна вказана в ЄВРО. Оплата здійснюється в гривнях за поточним курсом

І вже включає:
Розміщення в готелі
проживання в готелях 3-4 *;
Харчування
8 сніданків і 7 вечерь (напої за вечерею за дод. плату);
Екскурсійна програма
з вхідними квитками;
Переїзди по програмі
на комфортабельному автобусі з кондиціонером;
Супровід по програмі
послуги професійного російськомовного гіда;
Трансфери
з / в аеропорт Ататюрка (IST) згідно з програмою.
Вартість тур не включає:
  • обіди;
  • додаткові екскурсії;
  • медична страховка (Тарифи >>>);
  • міжнародний переліт від 280 $;
  • чайові гіду та водієві;
  • доплату за трансфер з аеропорту Сабіха (SAW) - 45 євро за авто 1-3 чол. в одну сторону.

ПРИМІТКИ
Вартість додаткових екскурсій і вхідних квитків: Танець дервішів - 25 €; Турецька ніч - 30 €; екскурсія на повітряній кулі в Каппадокії - 160 € / чол. при оплаті на місці (140 € / чол. при бронюванні / оплаті заздалегідь); басейн Клеопатри - 18 €.

Можливе продовження проживання в Стамбулі на будь-яку кількість днів, при бажанні, з додатковими екскурсіями.
Забронюйте тур зараз
Ура, ви вирішили! Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти щодо туру докладніше.
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами і призначеною для користувача угодою.
Made on
Tilda