Відправляйтеся в захоплюючу подорож країною сонця!

Ритми Мексики

14.12.2019 - 25.12.2019
12 днів/11 ночей
Маршрут туру:
Чичен-Іца - Ріо-Лагартос - Ушмаль - Меріда - Теотіуакан - Керетаро - Сан-Мігель-де-Альєнде - Гуанахуато - Мореліа - Заповідник метеликів Монарх - Таско - Мехіко
1980 USD
У вартість входить: трансфер, проживання, харчування, экскурсійна програма
О, Мексика!
Ці шаленої краси пейзажі, страви, від лише аромату яких паморочиться в голові, традиції,
які хочеться досліджувати до нескінченності, місцеві легенди та історії,
справжнісінька текіла, гуакамоле та буріто, пончо та сомбреро.
Вирушаємо до запальної Мексики!
Програма туру:
1 ДЕНЬ. КАНКУН
Приліт в Канкун. Трансфер і розміщення в готелі на узбережжі. Ночівля.
2 ДЕНЬ. ВІДПОЧИНОК У КАНКУНІ
Сніданок. Вільний день на курортному узбережжі Канкуна (або Рів'єра Майя). Відпочинок на морі. Ночівля.
3 ДЕНЬ. ЧИЧЕН-ІЦА. ІК-КІЛЬ. ВАЛЬЯДОЛИДА
Сніданок. Переїзд і огляд священного міста Чичен-Іца (вхідний квиток *), найвідомішого стародавнього поселення загадкових майя: унікальна піраміда Кукулькана, містичний священний сенот, Храм воїнів, обсерваторія. Відвідування Ік-Кіль (вхідний квиток *), одного з найвідоміших сеноті Юкатана, карстових за походженням озер, які вважалися священними для древніх народів південної Мексики. Розміщення в готелі в Вальядоліді, включеному в список «Чарівних міст Мексики». Ночівля.
4 ДЕНЬ. НАЦІОНАЛЬНЫЙ ПАРК РІО ЛАГАРТОС
Сніданок. Поїздка в національний парк Ріо Лагартос *, відомий заповідними колоніями перелітних птахів, включаючи елегантних фламінго, та унікальним по фотогенічності рожевим озером Лас Колорадос.
Ночівля.
5 ДЕНЬ. УШМАЛЬ - МЕРИДА
Сніданок. Переїзд і відвідування грізного Ушмаля (вхідний квиток *), величного міста майя, загубленого в незайманих лісах Юкатана: незвичайна піраміда Чарівника, Палац Губернатора, одна з найдовших будівель доколумбової Мезоамерики, майданчик для гри в м'яч. Увечері прогулянка по затишному колоніальному центру Меріди, столиці тропічного штату Юкатан, в історії якого тісно переплелися традиції майя і іспанців. Розміщення в готелі. Ночівля.
Хочу до Мексики!
Залишити заявку на подорож
6 ДЕНЬ. ПЕРЕЛІТ В МЕРІДА. ТЕОТІУАКАН
Ранній трансфер в аеропорт. Переліт в Мехіко (близько 1,5 годин).
Переїзд і огляд одних з найвідоміших і величних пам'ятників доколумбової Америки в археологічній зоні Теотіуакана (вхідний квиток*), «міста богів», - грандіозних пірамід Сонця і Місяця в ритуальному центрі найбільшого міста Мезоамерики середини першого тисячоліття нашої ери.

У другій половині дня прогулянка по історичному центру Керетаро, колиски мексиканської Революції і Війни за незалежність. Перлина латиноамериканської архітектури XVII - XVIII століть, Керетаро пишається бароковою спадщиною, зазначеною у списку світової спадщини ЮНЕСКО: святкова площа Незалежності, унікальні церкви і монастирі, монументальний акведук.

Розміщення в готелі. Ночівля.
7 ДЕНЬ. САН-МІГЕЛЬ-ДЕ-АЛЬЄНДЕ, ГУАНАХУАТО
Сніданок. Екскурсія в Сан-Мігель-де-Альєнде, найкрасивіше маленьке колоніальне місто центральної Мексики, де збереглися атмосфера і традиції минулих часів. Після обіду знайомство з неповторним Гуанахуато, найбагатшим містом колоніальної епохи, завдяки найбільшим срібним рудникам: дивовижне поєднання вулиць і провулків старого центру, що потопають у зелені площі і пишно декорованих церкв.
Розміщення в готелі. Ночівля.
8 ДЕНЬ. ПАЦКУАРО, МОРЕЛІЯ
Сніданок. Переїзд і відвідування розташованого на березі мальовничого озера чарівного Пацкуаро, включеного до списку «Чарівних міст Мексики». Вечірня прогулянка історичним центром «рожевої» Морелії, що прекрасно зберіглася - однією з найбільш елегантних провінційних столиць Мексики.
Розміщення в готелі. Ночівля.
9 ДЕНЬ. ЗАПОВІДНИК МЕТЕЛИКІВ МОНАРХ – ТАСКО
Сніданок. Відвідування самої унікальної природної пам'ятки Мексики - біосферного Заповідника метеликів Монарх (вхідний квиток*), де з листопада по березень зимує до одного мільярда метеликів.
Вас чекає зустріч з одним з найбільших чудес природи!

Переїзд в мальовничий Таско, срібну столицю Мексики. Прогулянка по горбистих вуличках білого міста, що притулилося на смарагдових схилах гір Сьєрра-Мадре. Розміщення в готелі. Ночівля.
10 ДЕНЬ. МЕХІКО
Сніданок. Переїзд в Мехіко, столицю Мексики та найбільший іспаномовне місто в світі.
Розміщення в готелі. Вечірня прогулянка по колоніальному центру Мехіко (проїзд на метро *). Ночівля.
11 ДЕНЬ. МЕХІКО
Сніданок. Оглядова пішохідна екскурсія (проїзд на метро*) по Мехіко, заснованого іспанським конкістадорами в XVI столітті на місці Теночтітлана, високогірної столиці імперії грізних ацтеків. Огляд пам'яток історичного центру, відмічені ЮНЕСКО , що відобразили велич колоніальних володінь Іспанії: центральна площа Сокало, найбільша в Латинській Америці, Кафедральний Собор Успіння Богородиці, Палац президента, піраміда ацтеків Темпл Майор, респектабельний проспект Пасео-де-ла-Реформа та ін.
Ночівля.
12 ДЕНЬ. МЕХІКО. ПОВЕРНЕННЯ
Сніданок. Вільний час в Мехіко.
Є можливість самостійно відвідати Національного музею антропології*, де представлена найкраща в Мексиці археологічна колекція, будинку-музею Фріди Кало* або знаменитої Базиліки Діви Марії Гваделупської, найбільшого паломницького центру в Новому Світі (проїзд на метро*).
Трансфер в аеропорт. Виліт з Мехіко.
Дати туру:
14.12.2019 - 25.12.2019

Вартість (місце в DBL): від 1980 USD
Доплата за SNGL: 750 USD
ціна вказана у долларах США. Оплата здійснюється в гривнях за поточним курсом
ЦІНА ВКЛЮЧАЄ:
 • проживання і сніданки в готелях 3 - 4 * в двомісних номерах з душем, WC;
 • групові трансфери по програмі;
 • транспортний супровід по програмі;
 • супровід гіда;
 • основні екскурсії російською мовою, зазначені в програмі;
 • проїзд під час основних екскурсій, якщо такий передбачений;
 • оформлення електронного дозволу на в'їзд до Мексики.
ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЮТЬСЯ:
 • міжнародні авіапереліт: Київ - Канкун, Мехіко - Київ;
 • 1 внутрішній переліт Меріда - Мехіко (від 150 $);
 • медична страховка;
 • додаткові екскурсії і вхідні квитки, відмічені *;
 • проїзд на міському транспорті;
 • вхідні квитки і супровід гіда в музеях і храмах;
 • обов'язкові чайові місцевим гідам і водіям.
Корисна інформація*:
* Орієнтовна вартість вхідних квитків і додаткових екскурсій (оплачуються на місці):
Теотіуакан - 4 $; Заповідник метеликів Монарх - 10 $; Заповідник Ріо Лагартос - 40 $; Ушмаль - 10 $; Чичен-Іца - 12 $; Ік-Кіль - 4 $.
Сам тур ніколи не зводиться до кінцевої кількості днів та об'єктів, які треба встигнути побачити, але стає спробою створити полотно, де замість фарб - історія, настрій, культура, чарівність країни. Бачу своїм завданням скласти багатогранний образ, крізь призму якого з'явиться можливість відчути країну, переконатися в нескінченному розмаїтті світу, усвідомити крихкість природного балансу.
Ілля Распопов
Ваш гід та автор туру,
Інкомартур
Забронюйте тур зараз
Ура, ви вирішили! Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти щодо туру докладніше.
Натискаючи на кнопку, ви надаєте згоду на обробку персональних даних
Made on
Tilda