Найелегантніша подорож, наповнена сонцем, історією та красою

ПРОВАНС І КОРСИКА:
ГЛАМУР І ВЕНДЕТА

09.09.2019 - 20.09.2019
12 днів/11 ночей
Маршрут туру:
Феррара - Корсика (Бастія, Аяччо, Боніфаціо, Порто) - Марсель - Арль - Ле-Бо-де-Прованс - Пон-дю-Гар - Авіньйон (Іль-сюр-ла-Сорг, Фонтен-де-Воклюз, Гордий, Руссільйон , Шатонеф-дю-Пап) - Сен-Ремі-де-Прованс - Екс-ан-Прованс - Лазурний берег (Сіна Жан-кап-Ферра, Сен-Поль-де-Ванс, Монако, Вердонска ущелина)
від 1149 EUR
У вартість входить: авіаквиток, трансфер, проживання, харчування, экскурсійна програма
Ми запрошуємо тебе здійснити з нами захоплюючу подорож на острів Корсика. Це один із самих мальовничих регіонів Франції. Корсика - це мозаїка пейзажів, настільки ж численних, як і контрастних. На острові є все - море і багато кілометрів піщаних пляжів, скелі, фіорди, гори (найвища Монте Чинто, 2700м), ліси, річки, озера, навіть пустеля є!
Далі ми попрямуємо по землях мальовничого Провансу з його розкішними та затишними містами, а потім відчуємо вишуканість Лазурного Узбережжя, де можна поніжитися на пляжі, або ж детальніше дослідити регіон - за твоїм бажанням.
І всю цю мандрівку доповнює та прикрашає італійські Венеція, Феррара та Турін.
Це буде незабутня подорож!
Приєднуйся!

Вирушаємо до вишуканої Франції!
Програма туру:
1 ДЕНЬ. ПРИЛІТ В ВЕНЕЦІЮ. ФЕРРАРА
Виліт з Києва до Венеції о 11:20, прибуття о 12:50 за розкладом. Посадка в автобус.
Відвідування Феррари, легендарного міста герцогів д'Есте. На протягом усього Відродження Феррара залишалася головним центром лицарської культури, літератури і освіти.
Ночівля в районі Ліворно.
2 ДЕНЬ. ЗНАЙОМСТВО З КОРСИКОЮ: БАСТІЯ.
Сніданок.
Денний паром (4 години) в Баста (Корсика). Оглядова екскурсія по Бастії - живому і яскравому місту Корсики, з величезною площі Сен Нікола, облямованої платанами і столиками кафе. Огляд найбільшого на Корсиці собору, Сен-Жан-Батист і Старого Порта - серця Бастії.
Ночівля на північному узбережжі Корсики.
3 ДЕНЬ. АЯЧЧО. КОРТЕ.
Сніданок.
Переїзд по мальовничій дорозі в Аяччо. По дорозі зупинка в Корте, географічному центрі острова. У 1755 -1769 Корте був столицею незалежної Корсики. У місті з населенням 7 тис. людей діє Університет з викладанням на корсиканським діалекті. Далі екскурсія по Аяччо, де на кожному кроці зустрічається ім'я видатного корсиканця Наполеона Бонапарта, який народився в Аяччо.
Розміщення в готелі в районі Аяччо. Ночівля.
4 ДЕНЬ. «ДИКА КОРСИКА»
Сніданок. Вільний час (шопінг, відпочинок на морі).
Для бажаючих - екскурсія «Дика Корсика» * з відвідуванням казкового кам'яного лісу Каланш, утвореного порфіровими скелями найхимерніших обрисів з відвідуванням курортного містечка Порто. Неповторна краса затоки Порто сприяла внесенню його до списку світової спадщини ЮНЕСКО. У вільний час - прогулянка на катері *. Повернення в готель. Поїздка * на заході на мис Парата, звідки відкривається чудовий вид на гранітні Сангінскі (Криваві) острови, що забарвлюються сонцем в кривавий колір.
Ночівля.
5 ДЕНЬ. ВІЛЬНИЙ ЧАС: ЕКСКУРСІЯ В БОНІФАЧО.
ПАРОМ У ТУЛОН.
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Аяччо.
Екскурсія * в Боніфачо, найкрасивіший і норовливий з корсиканських міст, розташований на крейдових скелях високо над морем. У старі будинки Боніфачо проникнути можна було тільки за допомогою мотузкових драбин. Боніфачо - найпівденніше і саме незвичайний місто Франції. Прогулянка на катері * з оглядом міста з боку моря. Повернення в Аяччо.
Вечірній пором в Тулон. Ночівля в каютах обраної категорії.
6 ДЕНЬ. МАРСЕЛЬ - АРЛЬ - ЛЕ-БО - АКВЕДУК ПОН ДЮ ГАР.
Сніданок на поромі *. Вранці - прибуття в Тулон.
Огляд Марселя - найбільшого середземноморського порту Франції. Один з найстаріших європейських міст, заснований греками-фокейцамі в VII столітті до н.е., Марсель міцно увійшов у світову культуру завдяки роману А. Дюма «граф Монте-Крісто», чудової кухні, великій кількості місцевих знаменитостей (Поль Моріа, Фернандель, Моріс Бежар, З.Зідан).
Переїзд в Арль - ще один древнє місто Провансу. Арелат був найважливішим річковим портом (річка Рона) провінції Нарбонска Галлія. В Арлі збереглося чимало античних будівель, в тому числі амфітеатр, де містилося понад 20 тис. глядачів, а сьогодні тут проводять безкровну кориду.
Відвідування однієї з наймальовничіших сіл Провансу - Ле-Бо-де-Прованс, розташованої біля руїн замку Бо на скелястому кряжі Малих Альп. До вечора - огляд акведука Пон-дю-Гар, найвищого, серед тих що зберіглися, давньоримського акведука в світі (довжина 275 метрів, висота 45 метрів), що входить до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Розміщення в готелі в районі Авіньйона. Ночівля.
7 ДЕНЬ . КРАСА ПРОВАНСА: ІЛЬ-СЮР-ЛА-СОРГО - ФОНТЕН-ДЕ-ВОКЛЮЗ - ЧЕРВОНІ КАР'ЄРИ РУССІЛЬЙОНА.
Сніданок. Вільний час в Авіньйоні.
Для бажаючих бажаючих екскурсія «Краса Провансу» * з відвідуванням перлин регіону. Перший за маршрутом Іль-сюр-ла-Сорг. Це унікальне прованська село, яке колись було вотчиною рибалок, а тепер має статус антикварної столиці краю. Потім Фонтен-де-Воклюз, відомий тим, що тут у свій час жив поет Петрарка. Привабливим для туристів він став завдяки справжньому чуду природи - джерело, що б'є з-під скелі з неймовірною глибини. Вчені не в силах дослідити цей природний феномен.
Переїзд в містечко Горд (входить в Асоціацію найкрасивіших міст Франції), огляд ще одного шедевра природи * - Червоних кар'єрів Руссільйона. Століттями тут добували охру, проте в останні роки виробництво згорнулося, віддавши червоні кар'єри на відкуп туристам. Далі мальовничий переїзд по дорогах Провансу, відомим завдяки романам Пітера Мейла.
Повернення в готель. Ночівля.
8 ДЕНЬ. АВІНЬОН І ПАПСЬКИЙ ПАЛАЦ. ФОНТАНИ ЕКС-АН-ПРОВАНСА.
Сніданок. Екскурсія по Авіньйону - одному з найцікавіших міст Франції, як по своєму красивому розташуванню, так й по зв'язаних з ним історичних спогадах. Протягом 69 років (1309-1378) Авіньйон служив місцеперебуванням пап, про що сьогодні нагадує грандіозний Папський палац.
Вільний час. Відвідування Сен-Ремі-де-Прованс, міста, де народився астролог і провісник Мішель Нострадамус та поправляв своє здоров'я Вінсент Ван Гог. Переїзд в Екс-ан-Прованс - місто художника Сезанна, письменника Золя і модельєра Унгаро, місто вікових платанів і освіжаючих фонтанів. Екс-ан-Прованс - історична столиця Провансу, заснована ще римлянами, проте Університет не дає місту старіти, а кухня Екса по праву вважається кращою в регіоні.
Переїзд на Лазурний берег. Ночівля.
9-10 ДНІ. ВІДПОЧИНОК НА ЛАЗУРНОМУ БЕРЕЗІ.
Сніданок. Відпочинок на Лазурному березі. Факультативно можливі різноманітні екскурсії *:
1) «Гламур д 'Азюр»:
 • вілла Ротшильда (Ефруссі-де-Ротшильд) в Сен-Жан-Кап-Ферра - найстильніший особняк Лазурного берега, доступний для відвідування;
 • місто художників і акторів Сен-Поль-де-Ванс, забудований будинками XVI-XVIII століть, які самі по собі є пам'ятками історії та культури. Нині в цих будинках розташовані - крім бутиків і сувенірних крамничок - майстерні художників і художні галереї. Невеликі площі села прикрашають скульптурні роботи відомих майстрів.
 • Князівство Монако - карликова держава, що є однією з найменших і найбільш густонаселених країн світу або вільний час Ніцці.
2) Вердонска ущелина - найглибша ущелина Франції - з відвідуванням містечка Кастеллан і рукотворного блакитного озера Сен-Круа з релакс-паузою.
11 ДЕНЬ. СТОЛИЦЯ П'ЄМОНТА ТУРИН.
Сніданок. Переїзд по Лазурному березі, Лігурії та П'ємонту.
Екскурсія по Турину - столиці П'ємонту, четвертому за величиною місту Італії, першої столиці країни в 1861-1865 р У 2006 році місто приймало зимові Олімпійські ігри. Турин - поєднання палацової розкоші, прекрасної міського планування, історичних реліквій (Туринська плащаниця) і відмінних магазинів. Турин зайняв 3 місце в конкурсі «Краще місто Європи для життя 2011».
Транзит по Італії. Ночівля.
12 ДЕНЬ. ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ
Сніданок. Виїзд до Венеції. Виліт до Києва о 13:50, прибуття о 17:15 за розкладом.
Можливі дати туру:
09.09.2019 - 20.09.2019

Вартість (місце в DBL): 949 EUR
Вартість з авіа (місце в DBL): 1149 EUR
Доплата за SNGL: 270 EUR
Дитина до 14 років: -50 EUR

ціна вказана в ЄВРО.
Оплата здійснюється в гривнях за поточним курсом туроператора
ЦІНА ВКЛЮЧАЄ:
 • авіаквитки Київ - Венеція - Київ (PS 335/336) і реєстрація на рейс (при покупці туру з авіаквитками);
 • ночівлі в готелях в двох-тримісних номерах з душем, WC;
 • сніданки за програмою;
 • вхідні квитки на пороми;
 • місце в 4-х місцевій каюті на нічному поромі Аяччо-Тулон;
 • проїзд автобусом міжнародного класу;
 • послуги супроводжуючого;
 • екскурсії російською мовою, зазначені в програмі.
ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЮТЬСЯ:
 • авіаквитки і реєстрація на рейс (при покупці туру без авіаквитків);
 • оформлення візи 75 євро (при необхідності);
 • медична страховка;
 • проїзд на міському транспорті;
 • вхідні квитки;
 • супровід гіда в музеях і соборах;
 • додаткові екскурсії, відмічені *;
 • доплата за 2-х місцеву каюту на нічному поромі Аяччо-Тулон (25 євро / людина);
 • сніданок на поромі;
 • туристичні податки в готелях;
 • оренда аудіо комплектів - 15 євро (при покупці до виїзду в тур знижка 20%);
 • чайові водіям.
Корисна інформація*:
* Орієнтовна вартість вхідних квитків:
Пон-дю-Гар - 3€; Папський палац - 15€; Культурний центр Ван Гога - 5€; Кар'єри Руссільона - 3€; катер в Боніфачо - 15€, катер в Дикій Корсиці - 25€.

* Вартість деяких додаткових екскурсій дорослі / діти до 12 років
(Вартість включає вхідний квиток, транспорт, послуги гіда, резервацію):
«Дика Корсика» - 35€/25€ + катер; мис Параті (вид на Сангінскі острови) - 10€; Боніфачо - 35€/25€ + катер; «Краса Провансу» - 35€/25€; Вердонска ущелина - 50€/35€, «Гламур д'Азюр» - 50€/40€.
Всі ми родом з дитинства та дитячого захоплення від баченої краси, маленьких пригод. І в моєму випадку це абсолютно очевидно. Але мені було мало все це бачити, мені дуже хотілося цим ділитися. Коли кримський тролейбус під'їжджав до Ангарського перевалу, за яким ось-ось відкриється блискуча блакить Чорного моря, мені хотілося розбудити весь сонний тролейбус, а не тільки моїх батьків, і заволати - дивіться !!!!
І тепер, через 35 років, прасуючи в тисячний раз дороги Європи і світу, я в тисячний раз кричу в мікрофон - дивіться! Це Санремо! Це Собор Паризької Богоматері! Це Саграда Фамілія! І далі, приборкавши вічне хвилювання, я намагаюся передати вам частинку свого подиву і насолоди тим світом, який важливо розглянути і не проспати. І, звичайно, розповісти те, що я про це знаю.
Всі ми родом з дитинства, і коли ти перестаєш цього соромитися, ти краще розумієш світ, і світ швидше зрозуміє тебе.
Юрій Івлєв
Ваш гід по туру,
Інкомартур
Відгуки туристів:
Забронюйте тур зараз
Ура, ви вирішили! Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти щодо туру докладніше.
Натискаючи на кнопку, ви надаєте згоду на обробку персональних даних
Made on
Tilda