Португальське Намисто
8 днів
від 16 236 UAH
(495 EUR)

У Португалії так затишно, красиво, цікаво і незвично,
що хочеться не просто насолоджуватися кожною хвилиною подорожі,
а по перлинці зібрати ціле намисто вражень і емоцій, пейзажів і моментів,
щоб назавжди залишити красу Португаліяъ в пам'яті, серці і душі.

Готуйтеся - в цьому турі ми будемо багато-багато показувати і розповідати вам про цю країну,
тому що це справжня любов з першого погляду, якою хочеться поділитися з усім світом.

Ви готові з нами відкривати всі секрети цієї країни?

02.03.2019 - 09.03.2019
8 днів/7 ночей
або
10 днів/9 ночей
Маршрут туру:
Порту (4 ночі) - Брага - Гімарайнш - Бон-Жезуш - долина річки Дору - поля мигдалю і камелії - Авейру - Кошта - Нова - Назаре - Лісабон (3 ночі) - Синтра - мис Рока - Португальська рів'єра
від 495 EUR
У вартість входить: трансфер, проживання, харчування, экскурсійна програма
1 ДЕНЬ. ПОЧАТОК ТУРУ
Переліт в Порту. Груповий трансфер і розміщення в готелі. Вільний час у вечірньому місті. Ночівля.
2 ДЕНЬ. ПОРТУ - АЗУЛЕЖУ, ЛЬОХ ПОРТВЕЙНУ, МОСТИ, БАШТИ, ФАДО
Сніданок.
Оглядова екскурсія по Порту: романтичне, по-північному суворо-гранітне місто відкриється вам. Змішання архітектурних стилів приваблюють тисячі туристів. Сторінки історії, що зберігаються в кожному камені, відкриють свої таємниці.

Знайомство з містом починається з символу міста -вежі Клерігуш. Затишний парк з дивовижними кронами платанів, церкви Кармо і Кармеліташ, університетська площа і знаменитий книжковий магазин Лелло і брат. Далі - знаменитий вокзал Сан Бенту, який дасть можливість побачити чудові кахельні мозаїки, виконані у вигляді величезних панно.

Прогулянка триває через площу Свободи з пам'ятником королю Дону Педро ΙV: старовинний Кафедральний Собор Се (XΙΙ століття) з масивним вівтарем карбованого срібла, Єпископський палац - шедевр португальської барокової архітектури XVIII століття, старовинними вуличками перехід до Рібейро - знаменитої набережної, з берегів якої пішли перші каравели відкривати нові Землі.

Прогулянка на катері * по річці Дору під шістьма мостами з виходом до відкритого океану. Знаменитий міст Луїша Ι, побудований за проектом відомого Ейфеля.

За старовинними вуличками спуск до набережної Рібейра. Далі - прогулянка до площі Інфанта Енрікеша (Генріха Мореплавця), на якій затишно розташувалися пам'ятник Генріху мореплавцю, Церква Святого Франциска - найкрасивіша церква Піренейського півострова (відвідування церкви) і помпезний палац Біржі.

Увечері: концерт фадо *. Відмінна можливість познайомитися з Португальським мистецтвом, яке внесли в 2011 р до списку культурної нематеріальної спадщини людства. Фадо - воно одне, його більше немає ніде. Це - світ почуттів, любові, смутку і радості, з якими діляться співаки, виконуючи свій міський романс, що виходить із самої глибини серця.

Вільний час. Повернення в готель. Ночівля.
3 ДЕНЬ. БРАГА, ГИМАРАЙНШ
Сніданок. Вільний день в Порту.

Екскурсія «Брага, Гімарайнш» *. Вік Браги - більше двох з половиною тисяч років. У невеликому Старому місті Браги збереглися десятки церков і палаців на маленьких вуличках і прикрашених фонтанами площах. Такими ж привабливими для огляду Кафедральний собор з Королівської капелою XIV століття, Ратуша XVIII століття, численні церкви. Огляд святині Португалії - що стоїть на гірській терасі висотою 564 м церкви Бон-Жезуш-ду-Монті (церква Доброго Христа на Голгофі, 1723-1811 рр.) - однієї з головних центрів паломництва країни. До храму на горі веде величні сходи, обрамлена каплицями і фонтанами-джерелами. Ці сходи символізує Хресний шлях Христа на Голгофу. З вершини пагорба відкривається приголомшливий вид на Брагу і околиці. Брага залишається церковної столицею Португалії вже кілька століть. Тому тут часто проходять барвисті релігійні свята, супроводжувані пишними процесіями, ярмарками і феєрверками.

Гімарайнш став колискою португальського королівства з тих пір, як відокремився від Кастилії. Місто ЮНЕСКО, культурна столиця Європи. Повернення в готель. Ночівля.
4 ДЕНЬ. ДОЛИНА РІЧКИ ДОУРУ
Сніданок. Вільний день в Порту або екскурсія: «Долина Річки Доуру" *.

Садиба «Авеледо» - це не тільки знайомство з виноробством і дегустація. Це - унікальна можливість пройтися по старовинному фамільному парку. Щедро прикрашений гранітними статуями в XIX в. Сьогодні парк - вже справжній пам'ятник, з численними фонтанами, фальшивими фантазійними руїнами та підкреслюючими вічну зелень Міньо зеленими плющами, що обвивають старовинний сірий камінь. Незвичайно красивий цей парк в будь-яку погоду. Вікові сосни створюють прохолоду, а спів птахів налаштовує на романтичний лад.
Садиба ось уже на протязі чотирьох століть є гордістю сімейства Гедеш, хоча і не єдиною. Марка будинку «Casal Garcia», першого Виньо Верде, експортованого в пляшках, славиться на весь світ.

Після прогулянки по парку - дегустація * знаменитих вин, які зберігаються тут за всіма правилами, і чудових місцевих сирів в стильному дегустаційному залі. Тут же можна купити й вина, й сири, й сувеніри на пам'ять про престижне знайомство.

У місті Амаранте - компактний історичний центр з його знаменитою на всю країну церквою Святого Гонсалуша - покровителя наречених.
Подорож триває вгору по річці Доуро в район, який маркізом Помбалу ще в середині XVIII століття був відведена для виробництва портвейну. Культурний ландшафт Верхньої Дору з терасами, садибами, селами, каплицями і залізницею (вона вважається найживописнішою в країні) - прекрасний приклад традиційного європейського виноробного району - саме завдяки його цілісності внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. І не випадково самі португальці говорять, що історія Верхньої Дору - це історія портвейну. Серед терас тут і там червоними черепичними дахами рясніють виноробні садиби, де восени готують вино, яке навесні відправляється в льоху Віла-Нова-де-Гайя. А на схилах видно величезні літери з назвами виноробних фірм і їх фірмові знаки.

Повернення в готель. Ночівля.
5 ДЕНЬ. ПОРТУГАЛЬСЬКА ВЕНЕЦІЯ, ДЮНИ, МАЯК, НАЙБІЛЬША ХВИЛЯ В ЄВРОПІ
Сніданок. Переїзд в Лісабон.

Невелике містечко Авейру розташоване на березі Атлантичного океану на південь від Порто. Вперше про нього згадується в 959 році під латинською назвою Aviarium.
Багато назв міста закріпилися тут:
 • «Місто на воді» і «Соляний місто» тому, що тут добували сіль таку необхідну для Португалії та інших країн Північної Європи.
 • «Місто кахлів» - тому, що більшість фасадів його будинків прикрашено традиційними кахлями «азулезуш».
 • «Португальська Венеція» - через численні канали, по яких ковзають «баркуш молісейруш» - традиційні яскраво забарвлені човни з високою вигнутою кормою. Ці барки досі служать для транспортування по лагуні морських водоростей, які португальські селяни використовують для добрива бідного грунту.
Авейру славиться своїми традиційними солодощами «овуш молеш», що означає «м'які яйця». Вони приготовлені з жовтків і цукру - маленькі і дуже солодкі тістечка. Туристи і місцеві жителі з величезним задоволенням балують себе цими тістечками. У численних кафе можна придбати їх в якості сувенірчики, розфасовані в подарункові упаковки.

Туристів неодмінно привертає подорож по каналах міста на португальській «гандолі» - молісейро повз яскраві будинки, прикрашені кахлями - азулезуш, соляних розробок, які і зробили місто таким, яким він постає перед нами сьогодні.

Кошта-Нова - морський курорт, розташований на північному узбережжі Португалії. Фасади будинків місцевих жителів пофарбовані вузькими кольоровими лініями, причому для кожного будинку використаний свій колір. Проїхати повз неможливо. Це - просто казковий світ! Назву це місце отримало по імені рибальського села, історія якого бере початок в XVIII столітті.
Зупинка в одному з найкрасивіших міст країни на березі океану Назаре, де любителі серфінгу можуть «зловити» найбільшу хвилю.

Переїзд в Лісабон. Ночівля.
6 ДЕНЬ . ЛИССАБОН - СЕРЦЕ ПОРТУГАЛІЇ
Сніданок. Оглядова екскурсія по Лісабону.

Лісабон звернений обличчям до гирла річки Тежу, що вливається в безкрайню блакитну Атлантику. Майже в кожному районі міста є місце з панорамним видом на набережну і на море червоних черепичних дахів. У стрункому ансамблі центральних вулиць органічно сплелися класика і модерн. Мозаїчні тротуари і старовинні ліхтарі - природний зовнішність нікого не загримованого Лісабона, портового міста родом з давнини. Район комерсантів Россиу, стара Алфама, мавританські фортеця замок Сан Жорже і інші визначні пам'ятки. Продовження знайомства з Лісабоном: монастир Жеронімуш з церквою Санта-Марія де Белен з могилою Васко да Гама, символ міста - Вежа Белень і пам'ятник першовідкривачам. Повернення в готель. Ночівля.
7 ДЕНЬ. СІНТРА (ПАЛАЦ ПЕНА, РЕГАЛЕЙРА) – МИС РОКА – ПЛЯЖ ГІНШУ – ЭШТОРІЛ
Сніданок. Вільний день для шопінгу і відвідування музеїв.

Екскурсія «Сінтра (Палац Пена, Регалейра) - Мис Рока - Пляж Гіншу - Ешторіл» *. Казкове середньовічне містечко Сінтра до наших днів зберіг свою чарівність і заслужло назву «Перлини Португалії». Городок був заснований в давні часи і неодноразово змінював своїх власників. У Сінтрі любили проводити спекотні літні місяці королі Португалії. Сінтра - це романтичні ландшафти, екзотичні парки, красиві палаци і загадкові замки.

Відвідування садиби Кінта да Регалейра.
Палац Пена - колишня літня королівська резиденція. Замок є об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і входить в сімку чудес Португалії. Палац Пена в Сінтрі створений в дусі еклектики, поєднуючи мавританський, неоготичний стилі з елементами неоренесансу і середньовіччя. Це - палац-казка без аналогів в світі.

Мис Кабо де Рока. Тут закінчується Земля і починається безкрайній Океан. Приголомшливі види та вітер Атлантики. Зупинка у знаменитого пляжу Гіншу - це улюблене місце серфінгістів.

Повернення в готель.
8 ДЕНЬ. ДОРОГА ДОДОМУ
Сніданок. Трансфер в аеропорт. Виліт з Лісабона.
Можливі дати туру:
02.03.2019 - 09.03.2019
23.03.2019 - 30.03.2019
04.05.2019 - 11.05.2019
(також можлива розширена
програма на 10 днів)


Вартість (місце в DBL): 495 EUR
Доплата за SNGL: 195 EUR
Дитина до 14 років: -20 EUR

ціна вказана в ЄВРО. Оплата здійснюється в гривнях за поточним курсом
ЦІНА ВКЛЮЧАЄ:
 • ночівлі в готелях 2-3 * або туристичного класу в двох-тримісних номерах з душем, WC;
 • сніданки за програмою;
 • проїзд автобусом міжнародного класу;
 • екскурсії російською мовою, зазначені в програмі.
ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЮТЬСЯ:
 • авіа квиток;
 • проїзд на міському транспорті;
 • вхідні квитки і супровід гіда в музеях і соборах;
 • додаткові екскурсії, відмічені *;
 • оренда аудіо комплекту - 15 євро (при покупці до виїзду в тур знижка 20%);
 • оформлення візи 45 євро при необхідності;
 • медична страховка;
 • чайові водіям.
Корисна інформація*:
* Вартість деяких вхідних квитків:
Круїз «6 мостів» Порту - 15 €, підйом Бон Жезуш фанікулер - 1,5 €, Брага Кафедральний собор - 2,5 €, Замок Гімарайш - 2 €, Авейру кораблик - 10 €, Садиба Кинта да Регалейра - 6 €, Фаду - 20 €

* Вартість деяких додаткових екскурсій (включає транспорт, послуги гіда, резервацію)
Дорослий / дитина до 11,99 років:
Брага і Гімарайнш, Бон Жезуш - 60 € / 40 €, долина річки Дору - 60 € / 40 €, Ешторіл, мис Рока, Сінтра - 60 € / 40 €
Я вже 17 років супроводжую тури та основними моїми напрямками є: країни Скандинавії та Південної Європи, а також США, Японія і Корея. Автор-розробник багатьох маршрутів. Дуже багато фотографую, люблю писати про мандри і про тварин, великих і малих. Публікуюся в журналах.

Люблю фахверкові будиночки і лавандові поля, океанічні світанки і рожеві заходи у високих гір. Люблю середньовічні міста з маленькими каналами, черепичними дахами, бруківкою і кінними екіпажами. Люблю забиратися на панорамні майданчики і дзвіниці соборів. Люблю, коли кричать чайки і легкий бриз обдуває обличчя.

Люблю все те, що робить наше життя затишним і комфортним. І ще я дуже люблю ділитися тим, що сам люблю, з тими, хто поруч зі мною. Міняємо гроші на вітер мандрів?
Ілля Межул
Ваш гід по туру,
Інкомартур
Забронюйте тур зараз
Ура, ви вирішили! Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти щодо туру докладніше.
Натискаючи на кнопку, ви надаєте згоду на обробку персональних даних
Made on
Tilda