Португальське Намисто
8 днів

26.10.2019 - 02.11.2019
8 днів/7 ночей
або
10 днів/9 ночей
Маршрут туру:
Лісабон - Синтра - мис Рока - Коїмбра - Авейру - португальська рів'єра Порту - поля мигдалю і камелії Брага - Гімарайнш - Бон-Жезуш - долина річки Дору - Назаре
від 949 EUR
У вартість входить: авіапереліт, трансфер, проживання, харчування, экскурсійна програма
У Португалії так затишно, красиво, цікаво і незвично,
що хочеться не просто насолоджуватися кожною хвилиною подорожі,
а по перлинці зібрати ціле намисто вражень і емоцій, пейзажів і моментів,
щоб назавжди залишити красу Португалії в пам'яті, серці і душі.

Готуйтеся - в цьому турі ми будемо багато-багато показувати і розповідати вам про цю країну,
тому що це справжня любов з першого погляду, якою хочеться поділитися з усім світом.

Ви готові з нами відкривати всі секрети цієї країни?

Вирушаємо до неймовірної Португалії!
Програма туру:
1 ДЕНЬ. ПРИБУТТЯ НА КРАЙ ЄВРОПИ
Переліт Київ - Лісабон авіакомпанією Lufthansa. Груповий трансфер в готель. Поселення. Ночівля
2 ДЕНЬ . ЛИССАБОН - СЕРЦЕ ПОРТУГАЛІЇ
Сніданок. Оглядова екскурсія по Лісабону.

Лісабон звернений обличчям до гирла річки Тежу, що вливається в безкрайню блакитну Атлантику. Майже в кожному районі міста є місце з панорамним видом на набережну і на море червоних черепичних дахів. У стрункому ансамблі центральних вулиць органічно сплелися класика і модерн. Мозаїчні тротуари і старовинні ліхтарі - природний зовнішність нікого не загримованого Лісабона, портового міста родом з давнини. Район комерсантів Россиу, стара Алфама, мавританські фортеця замок Сан Жорже і інші визначні пам'ятки. Продовження знайомства з Лісабоном: монастир Жеронімуш з церквою Санта-Марія де Белен з могилою Васко да Гама, символ міста - Вежа Белень і пам'ятник першовідкривачам. Повернення в готель. Ночівля.
3 ДЕНЬ. МІСЦЕ, ДЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ЗЕМЛЯ І ПОЧИНАЄТЬСЯ ОКЕАН. ПАЛАЦИ СИНТРИ, ПОРТУГАЛЬСЬКА РИВ'ЄРА
Сніданок. Вільний день для шопінгу і відвідування музеїв.

Екскурсія «Сінтра (Палац Пена, Регалейра) - Мис Рока - Пляж Гіншу - лісабонська рів'єра» *. Казкове середньовічне містечко Сінтра до наших днів зберіг свою чарівність і заслужло назву «Перлини Португалії». Городок був заснований в давні часи і неодноразово змінював своїх власників. У Сінтрі любили проводити спекотні літні місяці королі Португалії. Сінтра - це романтичні ландшафти, екзотичні парки, красиві палаци і загадкові замки. Відвідування садиби Кінта да Регалейра.

Для бажаючих можливість самостійно відвідати Палац Пена *. Це колишня літня королівська резиденція. Замок є об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і входить в сімку чудес Португалії. Палац Пена в Сінтрі створений в дусі еклектики, поєднуючи мавританський, неоготичний стилі з елементами неоренесансу і середньовіччя. Це - палац-казка без аналогів в світі.

Мис Кабо де Рока. Тут закінчується Земля і починається безкрайній Океан. Приголомшливі види та вітер Атлантики. Зупинка у знаменитого пляжу Гіншу - це улюблене місце серфінгістів.

Повернення в готель.
4 ДЕНЬ. ШОКОЛАДНАЯ СТОЛИЦЯ ПОРТУГАЛІЇ, ВИШНЕВА ГАЛІВКА, НАЙБІЛЬШІ ХВИЛІ В СВІТІ
Сніданок. Виселення з готелю. Дорога в Порту. Зупинка в середньовічному містечку Обідуш, батьківщині знаменитої вишневої наливки - жинжиньї. Місто також називають столицею шоколаду країни. Прогулянка по вузеньких вуличках, огляд замку.
Зупинка на панорамному майданчику міста Назаре, де любителі серфінгу зловили найбільшу хвилю в світі. Прибуття в готель в районі Порту. Ночівля.
5 ДЕНЬ. ПОРТУ - АЗУЛЕЖУ, ЛЬОХ ПОРТВЕЙНУ, МОСТИ, БАШТИ, ФАДО
Сніданок.
Оглядова екскурсія по Порту: романтичне, по-північному суворо-гранітне місто відкриється вам. Змішання архітектурних стилів приваблюють тисячі туристів. Сторінки історії, що зберігаються в кожному камені, відкриють свої таємниці.

Знайомство з містом починається з символу міста -вежі Клерігуш. Затишний парк з дивовижними кронами платанів, церкви Кармо і Кармеліташ, університетська площа і знаменитий книжковий магазин Лелло і брат. Далі - знаменитий вокзал Сан Бенту, який дасть можливість побачити чудові кахельні мозаїки, виконані у вигляді величезних панно.

Прогулянка триває через площу Свободи з пам'ятником королю Дону Педро ΙV: старовинний Кафедральний Собор Се (XΙΙ століття) з масивним вівтарем карбованого срібла, Єпископський палац - шедевр португальської барокової архітектури XVIII століття, старовинними вуличками перехід до Рібейро - знаменитої набережної, з берегів якої пішли перші каравели відкривати нові Землі.

Прогулянка на катері * по річці Дору під шістьма мостами з виходом до відкритого океану. Знаменитий міст Луїша Ι, побудований за проектом відомого Ейфеля.

За старовинними вуличками спуск до набережної Рібейра. Далі - прогулянка до площі Інфанта Енрікеша (Генріха Мореплавця), на якій затишно розташувалися пам'ятник Генріху мореплавцю, Церква Святого Франциска - найкрасивіша церква Піренейського півострова (відвідування церкви) і помпезний палац Біржі.

Увечері: концерт фадо *. Відмінна можливість познайомитися з Португальським мистецтвом, яке внесли в 2011 р до списку культурної нематеріальної спадщини людства. Фадо - воно одне, його більше немає ніде. Це - світ почуттів, любові, смутку і радості, з якими діляться співаки, виконуючи свій міський романс, що виходить із самої глибини серця.

Вільний час. Повернення в готель. Ночівля.
6 ДЕНЬ. САКРАЛЬНА БРАГА, ПОРТУГАЛЬСЬКА ГОЛГОФА, ФРАНЦУЗЬКА ПОРТУГАЛИЯ
Сніданок. Вільний день в Порту.

Екскурсія «Брага, Бон-Жезуш-ду-Монті, Гімарайнш» *. Вік Браги - більше двох з половиною тисяч років. У невеликому Старому місті Браги збереглися десятки церков і палаців на маленьких вуличках і прикрашених фонтанами площах. Такими ж привабливими для огляду Кафедральний собор з Королівської капелою XIV століття, Ратуша XVIII століття, численні церкви. Огляд святині Португалії - що стоїть на гірській терасі висотою 564 м церкви Бон-Жезуш-ду-Монті (церква Доброго Христа на Голгофі, 1723-1811 рр.) - однієї з головних центрів паломництва країни. До храму на горі веде величні сходи, обрамлена каплицями і фонтанами-джерелами. Ці сходи символізує Хресний шлях Христа на Голгофу. З вершини пагорба відкривається приголомшливий вид на Брагу і околиці. Брага залишається церковної столицею Португалії вже кілька століть. Тому тут часто проходять барвисті релігійні свята, супроводжувані пишними процесіями, ярмарками і феєрверками.

Гімарайнш став колискою португальського королівства з тих пір, як відокремився від Кастилії. Місто ЮНЕСКО, культурна столиця Європи. Повернення в готель. Ночівля.
7 ДЕНЬ. ПОРТУГАЛЬСЬКЕ ЕДЕМ, СВЯТИЙ ГОНСАЛУШ-ПОКРОВІТЕЛЬ НАРЕЧЕНИХ, ВИГИН РІЧКИ ДОУРУ
Сніданок. Вільний день в Порту або екскурсія: «Долина Річки Доуру» *.

Садиба «Авеледа» - це не тільки знайомство з виноробством і дегустація. Це - унікальна можливість пройтися по старовинному фамільному парку. Щедро прикрашений гранітними статуями в XIX в. Сьогодні парк - вже справжній пам'ятник, з численними фонтанами, фальшивими фантазійними руїнами та підкреслюючими вічну зелень Міньо зеленими плющами, що обвивають старовинний сірий камінь. Незвичайно красивий цей парк в будь-яку погоду. Вікові сосни створюють прохолоду, а спів птахів налаштовує на романтичний лад.
Садиба ось уже на протязі чотирьох століть є гордістю сімейства Гедеш, хоча і не єдиною. Марка будинку «Casal Garcia», першого Виньо Верде, експортованого в пляшках, славиться на весь світ.

Після прогулянки по парку - дегустація * знаменитих вин, які зберігаються тут за всіма правилами, і чудових місцевих сирів в стильному дегустаційному залі. Тут же можна купити й вина, й сири, й сувеніри на пам'ять про престижне знайомство.

У живописно розташованому на березі річки місті Амаранте - компактний історичний центр з його знаменитої на всю країну церквою Святого Гонсалуша - покровителя наречених.

Подорож триває вгору по річці Доуро в район, який маркізом Помбалу ще в середині XVIII століття був відведена для виробництва портвейну. Культурний ландшафт Верхньої Дору з терасами, садибами, селами, каплицями і залізницею (вона вважається найживописнішою в країні) - прекрасний приклад традиційного європейського виноробного району - саме завдяки його цілісності внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. І не випадково самі португальці говорять, що історія Верхньої Дору - це історія портвейну. Серед терас тут і там червоними черепичними дахами рясніють виноробні садиби, де восени готують вино, яке навесні відправляється в льоху Віла-Нова-де-Гайя. А на схилах видно величезні літери з назвами виноробних фірм і їх фірмові знаки.

Повернення в готель. Ночівля.
8 ДЕНЬ. ДО ПОБАЧЕННЯ, АТЛАНТИКА!
Сніданок. Груповий трансфер в аеропорт. Переліт Порту - Київ авіакомпанією Lufthansa.
Можливі дати туру:
14.09.2019 - 21.09.2019
26.10.2019 - 02.11.2019
(також можлива розширена
програма на 10 днів)


Вартість без авіа(місце в DBL): від 640 EUR
Вартість з авіа (місце в DBL): від 949 EUR

Доплата за SNGL: 250 EUR
Дитина до 14 років: -20 EUR

ціна вказана в ЄВРО. Оплата здійснюється в гривнях за поточним курсом
ЦІНА ВКЛЮЧАЄ:
 • авіаквитки під зазначені рейси і реєстрація на рейс (при покупці туру з авіаквитком);
 • груповий трансфер аеропорт - готель - аеропорт під зазначені рейси;
 • ночівлі в готелях 3-4 * в двох-тримісних номерах з душем, WC;
 • сніданки за програмою;
 • проїзд автобусом міжнародного класу;
 • екскурсії російською мовою, зазначені в програмі.
ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЮТЬСЯ:
 • авіаквитки з багажем і та реєстрацією на рейс (при покупці туру без авіаперельоту);
 • медичну страховку;
 • оренду аудіоапаратури - 12 євро (при покупці до виїзду в тур - знижка 20%);
 • оформлення візи 45 € (при необхідності);
 • проїзд на міському транспорті;
 • вхідні квитки і супровід гіда в музеях, соборах, парках;
 • додаткові екскурсії, відмічені *;
 • туристичні податки в готелях по маршруту;
 • чайові водіям.
Корисна інформація*:
* Вартість деяких вхідних квитків:
Круїз «6 мостів» Порту - 15 €, підйом Бон Жезуш фанікулер - 1,5 €, Брага Кафедральний собор - 2,5 €, Авейру кораблик - 10 €, Садиба Кинта да Регалейра - 6 €, Фаду - 20-25 € (в залежності від місця концерту)

* Вартість деяких додаткових екскурсій (включає транспорт, послуги гіда, резервацію)
Дорослий / дитина до 11,99 років:
Брага і Гімарайнш, Бон Жезуш - 50 € / 35 €, долина річки Дору - 50 € / 35 €, Ешторіл, мис Рока, Сінтра - 50 € / 35 €
Я вже 17 років супроводжую тури та основними моїми напрямками є: країни Скандинавії та Південної Європи, а також США, Японія і Корея. Автор-розробник багатьох маршрутів. Дуже багато фотографую, люблю писати про мандри і про тварин, великих і малих. Публікуюся в журналах.

Люблю фахверкові будиночки і лавандові поля, океанічні світанки і рожеві заходи у високих гір. Люблю середньовічні міста з маленькими каналами, черепичними дахами, бруківкою і кінними екіпажами. Люблю забиратися на панорамні майданчики і дзвіниці соборів. Люблю, коли кричать чайки і легкий бриз обдуває обличчя.

Люблю все те, що робить наше життя затишним і комфортним. І ще я дуже люблю ділитися тим, що сам люблю, з тими, хто поруч зі мною. Міняємо гроші на вітер мандрів?
Ілля Межул
Ваш гід по туру,
Інкомартур
Забронюйте тур зараз
Ура, ви вирішили! Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з вами, щоб розповісти щодо туру докладніше.
Натискаючи на кнопку, ви надаєте згоду на обробку персональних даних
Made on
Tilda