Топ-10

МІСЦЬ, ЯКІ НЕОБХІДНО ВІДВІДАТИ У
ГРЕЦІЇ
У 2020 РОЦІ
Як прийнято у багатьох складати плани на майбутній рік, ось
і ми вирішили скласти ТОП 10 грецького напрямку 2020 року.
Ось до цього списку зараз і перейдемо.
Крит
як завжди буде тримати пальмову гілку переможця. Ой, ми ж про Грецію, звичайно ж лавровий вінець першості, як наймасовіший грецький напрямок. Звичайно, для цього є все - велика готельна база, безліч історичних місць, красиві пейзажі. Особливо готельними новинками у 2020 цей острів нас не порадує, тому переходимо далі.
Халкідікі
північна столиця літнього життя. Сосни, бірюзове море, грецька кухня, хмільне вино, шикарне море - що ще потрібно для нових вражень. Готельєри теж не відстають і готують пару сюрпризів з новими відкриттями, але про них іншим разом - нехай відкриються для початку. А то знаємо ми ту грецьку кризу :)
Корфу
острів повернень і неймовірної природи. Якщо раніше сезоном вважалися тільки пару літніх місяців, то природа вирішила все поміняти і продовжила літо ще на парочку місяців. Ось тут ми чекаємо відкриття кількох готелів, їх ой як не вистачає на цьому острові.
Пелопоннес
саме тут розташована більшість історичних пам'яток грецької історії, які навіть в десяток відвідувань цього півострова не встигнеш об'їздити і подивитися, тому повертатися варто щороку, а краще й пару разів. З готелями тут справи не змінюються, але 2021 рік готує бомбічну новину, яку чекаємо з нетерпінням.
Аттика
звичайно ж перше що приходить на розум це Акрополь, Панфенон і Олімпійський стадіон. Але тільки цим багатий цей регіон. Приїхати на пару днів і зануритися в життя грецького космополіта - відмінна ідея туру вихідного дня. А ще проїхатися по всьому регіону, то й тижня не вистачить. Загалом, зайнятися тут є чим в будь-якому віці і під будь-який настрій.
Родос
ви бачили метеликів? А вони там є :) та й взагалі багато чого є на цьому острові, аж до серфінгу. Ну а як же не побувати на злитті двох морів та не відвідати на день острів Сімі, а там і Кос не далеко.
Міконос
богемна столиця і в наступному році не збирається здавати свої позиції. Клуби, ресторани, тусовки немов манять своїми веселощами і обмеженими місцями на відвідування. Звичайно, заборонений плід завжди солодкий, так що готуйтеся до паті й влітку 2020!
Санторіні
ну як же не побувати тут і не зробити трошки інстафото на тлі білих будівель з блакитними дахами та з видом на Кальдера. Якщо у вас таких немає, то просто обов'язково потрібно цього літа встигнути побувати й тут.
Закінф
незвідана багатьма загадка. Природа просто вас зачарує своєю первозданністю, а ласкаве море змусить закохатися тут раз і на завжди. Готелів звичайно тут більшість економ сегменту, але природа заповнює всі недоліки.
Скіатос
треба ж вже починати вивчати Грецію не тільки за основними маршрутами. Ось і спробуйте урізноманітнити свої грецькі канікули новим островом. Добиратися звичайно не дуже зручно, але це того варто. А по секрету, цей острів для греків завжди вважався курортом для багатих греків. Раджу взяти яхту в оренду на день і відвідати приховані від очей найкрасивіші пляжі, на які іншим способом ви і не доберетеся.
Ось такий наш анонс, якщо коротко про переваги грецького літа 2020.
Сподобалася стаття? Поділися з друзями:
Наш надійний партнер по Греції, що допомагає відкривати нові цікаві місця цієї мальовничої та різноманітної країни!
Хочеш побачити ці місця на власні очі?
Ми приготували найцікавіші тури для тебе
Made on
Tilda